Увага!!!Дистанційне навчання!!! (Оголошення)

 

 

Шановні учні та батьки нашої школи !

З 18.01 по 22.01. 2021р.  ми переходимо на дистанційне навчання!!!!!!

Адміністрація та педагогічний колектив просить з розумінням поставитися до можливих збоїв, нестиковок та проблем у ході організації та проведення дистанційного навчання. Дуже складно створити і розбудувати те, в чому не маємо великого досвіду. Якщо створення системи тривало всі канікули і продовжується зараз, то з початком навчального року разом з уроками розпочався процес створення освітньої платформи.  Лише в процесі реального використання можна встановити і усунути всі недоліки достатньо складної системи.

Просимо також підтримувати зв’язок з класними керівниками як з проміжною організаційною ланкою в межах свого класного колективу, дотримуючись меж робочого часу (з понеділка по п’ятницю, з 9-ї до 16-ї години).

Для тих, хто ще планує зареєструвати дитину на освітньому сайті школи, просимо не виконувати ПОВТОРНІ реєстрації, а дочекатися підтвердження первинної. Якщо електронний лист для підтвердження не надходить (наприклад, на скриньки *@ukr.net), підтвердження здійснюється адміністратором системи "вручну". Подвійні акаунти будуть видалятися. Також просимо при реєстрації зазначати ім’я та прізвище дитини, а не батьків чи родичів-власників електронної адреси винятково українською (не англійською і не російською) мовою.

 

         Адміністрація школи.