Інформація для батьків і дітей(Дистанційне навчання в січні)

Красненський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1

 

Н А К А З

 

         31.09.2021 р.                                                                        № 60

         Про закритий режим
          роботи навчального
         закладу

 

 

         Відповідно до Постанови МОЗ № 50 від 22.08.2020р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах овіти на період карантину», листа МОН України №1/9 – 420 від 05.08.2020р. «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти». З метою створення безпечних умов перебування дітей у навчальному закладі, забезпечення безперешкодного проведення уроків. У зв'язку з цим
         наказую:

 

  1. Красненський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 та його філії з 01.09.2021 року працюватимуть у закритому режимі.

  2. Заборонити перебування у закладах невідомих осіб без дозволу керівника ОЗЗСО або його заступників та керівників філій.

  3. Заборонити учителям відпускати з уроків учнів без дозволу дирекції ОЗЗСО та керівників філій без письмової заяви батьків.

  4. Черговим технічним працівникам не дозволяти перебувати в коридорах навчальних закладів батькам та іншим особам під час проходження уроків і забезпечити тишу у закладах.

  5. Батькам учнів при забиранні дітей із навчальних закладів після уроків очікувати до відповідного часу у вестибюлі.

 

  1. Провести вступні та первинні інструктажі з учасниками навчально-виховного процесу.

 

  1. Зобов’язати всіх працівників навчальних закладів неухильно дотримуватись вимог режиму і обмежувальних заходів, проходити обов’язковий температурний скринінг перед початком робочого дня.

 

  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Керівник ОЗЗСО                                                    І.І.Чиж

 

 

 

 

 

Шановні учні та батьки нашої школи !

З 18.01 по 22.01. 2021р.  ми переходимо на дистанційне навчання!!!!!!

Адміністрація та педагогічний колектив просить з розумінням поставитися до можливих збоїв, нестиковок та проблем у ході організації та проведення дистанційного навчання. Дуже складно створити і розбудувати те, в чому не маємо великого досвіду. Якщо створення системи тривало всі канікули і продовжується зараз, то з початком навчального року разом з уроками розпочався процес створення освітньої платформи.  Лише в процесі реального використання можна встановити і усунути всі недоліки достатньо складної системи.

Просимо також підтримувати зв’язок з класними керівниками як з проміжною організаційною ланкою в межах свого класного колективу, дотримуючись меж робочого часу (з понеділка по п’ятницю, з 9-ї до 16-ї години).

Для тих, хто ще планує зареєструвати дитину на освітньому сайті школи, просимо не виконувати ПОВТОРНІ реєстрації, а дочекатися підтвердження первинної. Якщо електронний лист для підтвердження не надходить (наприклад, на скриньки *@ukr.net), підтвердження здійснюється адміністратором системи "вручну". Подвійні акаунти будуть видалятися. Також просимо при реєстрації зазначати ім’я та прізвище дитини, а не батьків чи родичів-власників електронної адреси винятково українською (не англійською і не російською) мовою.

 

         Адміністрація школи.