Про посилення контролю за безпекою учасників освітнього процесу

            

                                                                          СЕКТОР ОСВІТИ

БУСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        НВК  «Петричівська ЗОШ І-ІІступенів» філія   ОЗНЗ « Красненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

 

НАКАЗ

                                          

10.11.2020                                                              с.Петричі                                    №

 

Про посилення контролю за безпекою

учасників освітнього процесу

 

На виконання листа МОН від 09.12.2020 року №1/9-678»,  в умовах продовження збройної агресії проти України ,наявності терористичних загроз ,виявлення фактів незаконного обігу зброї та вибухових речовин  органи державної влади і працівники освіти мають докласти всіх зусиль для захисту безпеки життя та здоров’я учасників освітнього процесу. З огляду на зазначене

НАКАЗУЮ:

1.Невідкладно посилити контроль за безпекою  усіх учасників освітнього процесу

      1.1.Унеможливити внесення до будівлі приміщень і на територію школи вибухонебезпечних  та інших предметів, що можуть становити загрозу здоров’ю

і життю дітей та працівників школи.

         1.2.Забезпечити повну  заборону перебування у приміщенні школи та на її території сторонніх осіб, не причетних до організації освітнього процесу.

2.Ільчишин -Букеді Г.Я., заступнику з навчально -виховної роботи :

           2.1. Довести до відома усіх  учасників освітнього процесу  правила поводження у разі виявлення підозрілих осіб та вибухонебезпечних предметів, у тому числі замаскованих  під них речей і предметів( авторучок, іграшок ,мобільних телефонів, пакетів тощо).

            2.2. Повідомити здобувачів освіти та усіх працівників школи про необхідність  невідкладного звернення до співробітників органів Служби безпеки України та Національної поліції України у разі виявлення невідомих речовин , предметів та підозрілих осіб на території чи в приміщенні школи

3.Класним керівникам 1-9 класів:

       3.1.  З метою підвищення рівня поінформованості про небезпеку та масштаби екстремізму і терористичної загрози ,формування нетерпимості до проявів тероризму провести широку роз’яснювальну роботу з учнями та  їх батьками , в тому числі засобами електронного зв’язку .

4.Ільчишин-Букеді Г.Я., заступника з навчально-виховної роботи донести зміст наказу до усіх учасників освітнього процесу в прозвітувати про проведену роботу.

5.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Завідувач    філії                                                                          С.Петришин

З наказом ознайомлена:                                                                                              Ільчишин-Букеда Г.Я.