Про посилення контролю за безпекою учасників освітнього процесу

            

           

Красненський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1

 

Н А К А З

 

         31.09.2021 р.                                                                        № 60

         Про закритий режим
          роботи навчального
         закладу

 

 

         Відповідно до Постанови МОЗ № 50 від 22.08.2020р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах овіти на період карантину», листа МОН України №1/9 – 420 від 05.08.2020р. «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти». З метою створення безпечних умов перебування дітей у навчальному закладі, забезпечення безперешкодного проведення уроків. У зв'язку з цим
         наказую:

 

  1. Красненський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 та його філії з 01.09.2021 року працюватимуть у закритому режимі.

  2. Заборонити перебування у закладах невідомих осіб без дозволу керівника ОЗЗСО або його заступників та керівників філій.

  3. Заборонити учителям відпускати з уроків учнів без дозволу дирекції ОЗЗСО та керівників філій без письмової заяви батьків.

  4. Черговим технічним працівникам не дозволяти перебувати в коридорах навчальних закладів батькам та іншим особам під час проходження уроків і забезпечити тишу у закладах.

  5. Батькам учнів при забиранні дітей із навчальних закладів після уроків очікувати до відповідного часу у вестибюлі.

 

  1. Провести вступні та первинні інструктажі з учасниками навчально-виховного процесу.

 

  1. Зобов’язати всіх працівників навчальних закладів неухильно дотримуватись вимог режиму і обмежувальних заходів, проходити обов’язковий температурний скринінг перед початком робочого дня.

 

  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Керівник ОЗЗСО                                                    І.І.Чиж

                    

 

 

 

 

                                          СЕКТОР ОСВІТИ

БУСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        НВК  «Петричівська ЗОШ І-ІІступенів» філія   ОЗНЗ « Красненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

 

НАКАЗ

                                          

10.11.2020                                                              с.Петричі                                    №

 

Про посилення контролю за безпекою

учасників освітнього процесу

 

На виконання листа МОН від 09.12.2020 року №1/9-678»,  в умовах продовження збройної агресії проти України ,наявності терористичних загроз ,виявлення фактів незаконного обігу зброї та вибухових речовин  органи державної влади і працівники освіти мають докласти всіх зусиль для захисту безпеки життя та здоров’я учасників освітнього процесу. З огляду на зазначене

НАКАЗУЮ:

1.Невідкладно посилити контроль за безпекою  усіх учасників освітнього процесу

      1.1.Унеможливити внесення до будівлі приміщень і на територію школи вибухонебезпечних  та інших предметів, що можуть становити загрозу здоров’ю

і життю дітей та працівників школи.

         1.2.Забезпечити повну  заборону перебування у приміщенні школи та на її території сторонніх осіб, не причетних до організації освітнього процесу.

2.Ільчишин -Букеді Г.Я., заступнику з навчально -виховної роботи :

           2.1. Довести до відома усіх  учасників освітнього процесу  правила поводження у разі виявлення підозрілих осіб та вибухонебезпечних предметів, у тому числі замаскованих  під них речей і предметів( авторучок, іграшок ,мобільних телефонів, пакетів тощо).

            2.2. Повідомити здобувачів освіти та усіх працівників школи про необхідність  невідкладного звернення до співробітників органів Служби безпеки України та Національної поліції України у разі виявлення невідомих речовин , предметів та підозрілих осіб на території чи в приміщенні школи

3.Класним керівникам 1-9 класів:

       3.1.  З метою підвищення рівня поінформованості про небезпеку та масштаби екстремізму і терористичної загрози ,формування нетерпимості до проявів тероризму провести широку роз’яснювальну роботу з учнями та  їх батьками , в тому числі засобами електронного зв’язку .

4.Ільчишин-Букеді Г.Я., заступника з навчально-виховної роботи донести зміст наказу до усіх учасників освітнього процесу в прозвітувати про проведену роботу.

5.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Завідувач    філії                                                                          С.Петришин

З наказом ознайомлена:                                                                                              Ільчишин-Букеда Г.Я.