Перспективний план атестації педагогічних працівників

 

Петричівська філія І-ІІ ступенів

Красненського ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1

 

Перспективний план атестації педагогічних працівників

2021-2026 н.р.

№ з.п.

ПІП

вчителя

Посада

Рік попередньої атестації

Результат

Курси

Наступна атестація

1.

Дацюк Ірина

Григорівна

Вчитель

2018

Вища кв.к.

2016

2023

 

2.

Дзюба Оксана Михайлівна

вчитель

 

кер.гурт.

2018

 

2020

Вищакв.к., «Ст.вч.»

11 т.р.

2017

 

    2020

2023

3.

Ільчишин-Букеда Галина

Ярославівна

вчитель

заст.завід.

філії

2021

Вища кв.к., «Ст.вч.»

2020

2026

4.

Король Марія

Анатоліївна

вчитель

пед.орг.

2020

І кв.к

2019

2025

5.

Литвин Марта Михайлівна

вчитель

2020

І кв.к.

    2019

2025

6.

Петришин Світлана Григорівна

вчитель

завідувач

філії

2018

Вища кв.к.

2014

2023

7.

Пронишин Надія Іванівна

вчитель

2019

І кв.к.

2018

2024

8.

Сокур Віталій

Олександрович

вчитель

2021

Вища кв.к.

КМС

2026

9.

Сокур Надія Михайлівна

вчитель

2021

11 т.р.

«Ст.вч.»

2018

2026

10.

Тарнавська Віра

Олексіївна

вчитель

2017

11 т.р.

«Ст.вч.»

2016

2022

11.

Тхоровська Богдана

Данилівна

вчитель

2020

Вища кв.к.

 

2020

2025

12.

Ференц Світлана

Миколаївна

вчитель

бібліотекар

2018

І кв.к.

2018

2023

13.

Шпак Наталія Григорівна

вчитель

пед.орг.

2020

І кв.к.

2020

2025

14.

Гурський Ігор Богданович

Атестується за основним місцем роботи

Скварявська ЗОШ І-ІІІст

15.

Булій Любов

 Іванівна

Атестується за основним місцем роботи

Заводська ЗОШ І-ІІІ ст.

16.

Ковалишин Галина Михайлівна

вчитель

2017

11 т.р.

 

2022

17.

Максимів Галина Михайлівна

вчитель

 

І кв.к.

 

 

                   

Вик.:Ільчишин-Букеда Г.Я.

 

 

 

 

 

                             НВК «Петричівська ЗОШ І-ІІступенів»

філія ОЗНЗ « Красненська ЗОШ І-ІІІ ст.№1»

 

Перспективний план атестації педагогічних працівників

2021-2026 н.р.

№ з.п.

ПІП

вчителя

Посада

Рік попередньої атестації

Результат

Курси

Наступна атестація

1.

Дацюк Ірина

Григорівна

Вчитель

2018

Вища кв.к.

2016

2023

 

2.

Дзюба Оксана Михайлівна

вчитель

 

кер.гурт.

2018

 

2020

Вищакв.к., «Ст.вч.»

11 т.р.

2017

 

    2020

2023

3.

Ільчишин-Букеда Галина

Ярославівна

вчитель

заст.завід.

філії

2016

Вища кв.к., «Ст.вч.»

2020

2021

2026

4.

Король Марія

Анатоліївна

вчитель

пед.орг.

2015

І кв.к

2019

2020

2025

5.

Литвин Марта Михайлівна

вчитель

2020

І кв.к.

    2019

2025

6.

Петришин Світлана Григорівна

вчитель

завідувач

філії

2018

Вища кв.к.

2014

2023

7.

Пронишин Надія Іванівна

вчитель

2019

І кв.к.

2018

2024

8.

Сокур Віталій

Олександрович

вчитель

2016

Вища кв.к.

КМС

2021

2026

9.

Сокур Надія Михайлівна

вчитель

2016

11 т.р.

«Ст.вч.»

2018

2021

2026

10.

Тарнавська Віра

Олексіївна

вчитель

2017

11 т.р.

«Ст.вч.»

2016

2022

11.

Тхоровська Богдана

Данилівна

вчитель

2015

Вища кв.к.

 

2020

2020

2025

12.

Ференц Світлана

Миколаївна

вчитель

бібліотекар

2018

І кв.к.

2018

2023

13.

Шпак Наталія Григорівна

вчитель

пед.орг.

2020

І кв.к.

2020

2025

14.

Гурський Ігор Богданович

Атестується за основним місцем роботи

Скварявська ЗОШ І-ІІІст

15.

Булій Любов

 Іванівна

Атестується за основним місцем роботи

Заводська ЗОШ І-ІІІ ст.

16.

Куровська Ольга Адамівна

Атестується за основним місцем роботи

Красненська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

17.

Ординович Марія Богданівна

Атестується за основним місцем роботи

НВК "Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст."

 

Вик.:Ільчишин-Букеда Г.Я.