Відпочинок для дітей.

Громадська організація

      «Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини»

м. Львів, вул. Коперника, 11/2, e-mail: lviv_ozdorov@ukr.net,

096-113-09-83, 063-473-60-64

 

Від  16.03.2021 р. № 8

Головам територіальних громад

 

Про організацію відпочинку та

оздоровлення дітей в МДЦ “Артек»

та ДП «УДЦ «Молода гвардія»

 

 

Громадська організація «Центр оздоровлення та відпочинку Львівщини» (далі – Центр),  висловлює подяку головам Бориславської (9 дітей), Бродівської (6 дітей), Дрогобицької (4 дитини), Золочівської (6 дітей), Львівської                 (4 дитини), Меденицької (1 дитина), Мостиської (1 дитина), Новокалинівської (8 дітей), Рава-Руської (2 дитини), Радехівської (3 дитини), Сколівської             (1 дитина) та Стрийської (6 дітей) територіальним громадам у зв’язку із злагодженою та професійною роботою щодо підбору та скерування дітей на відпочинок та оздоровлення в МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія» на 1 тематичну зміну.

Зазначаємо, що вперше функції щодо підбору та скерування дітей у дані заклади передано територіальним громадам, і далеко не всі територіальні громади розпочали роботу з реалізації Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій. Вище переліченими територіальними громадами забезпечено не тільки інформування батьків, підбір дітей та збір відповідних документів, а й супровід всіх дітей до Головного вокзалу станції «Львів» в установлений час і визначене місце збору та координацію оплати батьками послуг з подорожувань. На даний час всі дітей (51 дитина) проходять тритижневе оздоровлення в МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія».

Сподіваємося, що наступна зміна буде забезпечена більшою кількістю дітей і всі територіальні громади області почнуть реалізацію даної Програми. Виїзд на 2 зміну в МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія» заплановано на 7-8 квітня 2021 року.

 

З повагою,

Голова Правління ГО «Центр

оздоровлення та відпочинку Львівщини»                  А.Я. ДОБРЯНСЬКИЙ